Séria V

Chladiarenské jednotky série V sú vysokovýkonné zariadenia, ktoré sú určené na udržanie teploty chladených, mrazených alebo hlboko zmrazených výrobkov v dodávkach v oblasti ich distribúcie. Elektronický ovládač je namontovaný na ľahko prístupnom mieste v kabíne vodiča. To, okrem iného, umožňuje jednoduché ovládanie chladiacej jednotky a reguláciu teploty bez opustenia kabíny.

Kompresor chladiacej jednotky tejto série je namontovaný v priestore motora vozidla pomocou montážnej konzoly a je poháňaný pomocou klinového remeňa alebo drážkovaného remeňa, a tiež pomocou elektromagnetickej spojky. S cieľom predĺženia životnosti kompresora je vybavený systémom Jet Lube (podpora mazania) a Jet Cool (vstrekovanie chladiacej kvapaliny).

Kvôli možnosti zväčšenia nákladného priestoru je táto séria vybavená ultratenkým výparníkom namontovaným na strope vnútri skrine chladeného priestoru. Kondenzátor je namontovaný vpredu na streche chladiarenskej skrine alebo streche vozidla.

Štandardne je chladiaca jednotka napájaná motorom vozidla. Ako voliteľné vybavenie je k dispozícii elektrické napájanie (400 V / 230 V) a funkcia ohrevu.

MODELY JEDNOKOMOROVEJ APLIKÁCIE (viac informácií získate kliknutím na model):

Chladiace jednotky série V sú k dispozícii v štyroch verziách:

  • 10 – chladiace jednotky napájané motorom vozidla
  • 20 – chladiace jednotky s dvojitým napájaním – motorom vozidla a z elektrickej siete (400 V/230 V)
  • 30 – chladiace jednotky napájané motorom vozidla vybavené funkciou ohrevu
  • 50 – chladiace jednotky s dvojitým napájaním – motorom vozidla a z elektrickej siete (400 V/230 V), vybavené funkciou ohrevu

MODELY V DVOJKOMOROVÝCH APLIKÁCIÁCH (viac informácií získate kliknutím na model):

 

Zmluvy o poskytovaní služieb (servisné kontrakty) vytvorené na mieru  

Nákupom chladiacej jednotky môžete využívať širokú ponuku zmlúv o poskytovaní servisných služieb. Vďaka nim poskytujeme flexibilné riešenia, aby si každý zákazník mohol vybrať balík, ktorý vyhovuje jeho potrebám. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s podrobnosťami.

 

Všeobecné obchodné podmienky