Séria V

Chladiarenské jednotky série V sú vysokovýkonné zariadenia poháňané motorom vozidla, ktoré sú určené na udržanie teploty chladených, mrazených alebo hlboko zmrazených výrobkov v malých nákladných vozidlách v oblasti ich distribúcie. Maximálny objem, ktorý dokážu zabezpečovať chladiace jednotky tejto série je 55 m³ (pri teplote nákladu 6 °C). Sú vybavené elektronickým ovládačom Direct Smart Reefer namontovaným na ľahko prístupnom mieste, čo umožňuje jednoduché ovládanie chladiacej jednotky a reguláciu teploty bez potreby opustenia kabíny.

Kvôli možnosti zväčšenia nákladného priestoru je séria V vybavená ultratenkým výparníkom namontovaným na strope vnútri skrine chladeného priestoru. Kondenzátor je umiestnený vpredu na streche chladiarenskej skrine alebo na streche vozidla.

Štandardne je chladiaca jednotka napájaná motorom vozidla. Ako voliteľné vybavenie je k dispozícii elektrické napájanie (400 V / 230 V) a funkcia ohrevu.

MODELY JEDNOKOMOROVEJ APLIKÁCIE (viac informácií získate kliknutím na model):

Chladiace jednotky série V sú k dispozícii v štyroch verziách:

  • 10 – chladiace jednotky napájané motorom vozidla
  • 20 – chladiace jednotky s dvojitým napájaním – motorom vozidla a z elektrickej siete (400 V/230 V)
  • 30 – chladiace jednotky napájané motorom vozidla vybavené funkciou ohrevu
  • 50 – chladiace jednotky s dvojitým napájaním – motorom vozidla a z elektrickej siete (400 V/230 V) vybavené funkciou ohrevu

MODELY DVOJKOMOROVEJ APLIKÁCIE

DOPLNKOVÉ MOŽNOSTI:

TouchPrint – moderný záznamník teploty s dotykovou obrazovkou a vstavanou tlačiarňou.

Zmluvy o poskytovaní služieb (servisné kontrakty)vytvorené na mieru  

Nákupom chladiacej jednotky môžete využívať širokú ponuku zmlúv o poskytovaní servisných služieb. Vďaka nim poskytujeme flexibilné riešenia, aby si každý zákazník mohol vybrať balík, ktorý vyhovuje jeho potrebám. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s podrobnosťami.

 

Všeobecné obchodné podmienky