O nás

Spoločnosť TT-Thermo King o. z. je novozaložená zahraničná pobočka poľskej spoločnosti TT-Thermo King na území Slovenskej republiky. TT-Thermo King je spoločnosť s 20-ročnou tradíciou a skúsenosťami, vďaka ktorým je lídrom transportného chladenia v Poľsku.

TT-Thermo King bola založená v roku 1997. V súčasnosti je v Poľsku najväčším autorizovaným dílerom značky Thermo King, lídra vo výrobe teplotne riadených systémov v doprave.

Zaoberá sa predajom chladiacich jednotiek do dopravných prostriedkov a taktiež, ako jediný díler Thermo King v Poľsku, ponúka klimatizačné zariadenia do osobných vozidiel. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam vykonáva profesionálny servis zariadení značky Thermo King v šiestich  vlastných servisných strediskách.

Teraz do tejto skupiny vstupuje tiež slovenská pobočka, ktorá bude zabezpečovať predajnú a technickú podporu na území celého Slovenska.

Profesionálny zákaznícky servis, ako aj vysokú kvalitu servisných služieb zaručuje kvalifikovaný tím s dlhoročnými skúsenosťami a znalosťami, čo dokazujú aj získané početné certifikáty Thermo King.

Zákazníci prichádzajúci do TT-Thermo King majú istotu, že svoje chladiarenské zariadenia odovzdávajú do rúk profesionálov, ktorí im pomôžu vybrať si zodpovedajúci model chladiacej jednotky, ich potrebám prispôsobia doplnkovú výbavu a postarajú sa o špičkovú  servisnú starostlivosť. Odbornosť pracovného tímu potvrdzujú početné ocenenia udeľované výrobcom chladiacich jednotiek pre najlepších dílerov na svete.

V oblasti servisných služieb spoločnosť spolupracuje s Európskou servisnou sieťou Thermo King. Zákazníci Thermo King z celej Európy sa môžu spoľahnúť na našu pomoc 24 hodín denne.