Náhradné diely

V servisnom stredisku  TT-Thermo King ponúkame len originálne náhradné diely Thermo King. Vyrobené sú z najkvalitnejších materiálov a s prísnou kontrolou kvality. Tieto diely sa vyznačujú spoľahlivosťou, odolnosťou a optimálnou cenou. Výroba podsystémov, dielov a spotrebného materiálu sa vykonáva u starostlivo vybraných dodávateľov, vďaka čomu je garantovaná vysoká kvalita a starostlivosť o životné prostredie. Spoločnosť Thermo King dbá o to, aby všetci predajcovia dodržiavali prísne testovacie postupy. Podsystémy mimoriadneho významu sa testujú v laboratóriách spoločnosti Thermo King.

Thermo King má v autorizovaných servisoch „poruke“ kompletný sortiment náhradných dielov. Ponúkame:

  • Diely pre chladiace jednotky: kompresory pre všetky typy chladiacich jednotiek, expanzné a elektromagnetické ventily, odvlhčovače, odlučovače oleja, výparníky a kondenzátory a pod.
  • Diely pre pohonné podsystémy: spaľovacie a elektrické motory, klinové a drážkované remene, napínače, valčeky a hriadele a pod.
  • Elektronické a elektrické diely: riadiace systémy, spínače, poistky, regulátory, ventilátory a turbíny a pod.
  • Konštrukčné diely: rámy chladiacich jednotiek, skrine kondenzátorov a výparníkov, kompletné „oplechovanie“ chladiacich jednotiek typu trailer a pod.
  • Diely a spotrebný materiál: olejové, palivové a vzduchové filtre, akumulátory, oleje, chladiace kvapaliny a pod.

Pozývame vás, aby ste sa oboznámili so širokou ponukou náhradných dielov. Pre stálych zákazníkov sme, okrem iného, pripravili priaznivé obchodné podmienky, napr. zľavy, predĺžené termíny splatnosti a špeciálne propagačné programy.

Podrobnosti: