Objavte 8 VÝHOD ADVANCERA!

1. Unikátna štruktúra ADVANCER založená na architektúre mäkkého hybridu zaručuje nezávislosť rýchlosti  prúdenia vzduchu z výparníka od otáčok motora.

 

2. Vďaka úplne novému dizajnu  agregátu ADVANCER je dosiahnutá znížená spotrebu paliva o 30%!

 

3. Prepracovaný systém pohonu používaný v agregáte ADVANCER zaisťuje menšiu poruchovosť až o 60%!

 

4. Ako ukazujú testy - v prípade ADVANCERU pracuje naftový motor pri najnižších možných otáčkach v priemere 80% času. Vďaka tomu generuje nízky hluk a emisie výfukových plynov a poskytuje radikálne zníženie spotreby paliva.

 

5. Ďalšou výhodou je schopnosť extrémne rýchlo znížiť teplotu v návese pred naložením. ADVANCER to robí o 40% rýchlejšie ako je priemer na trhu!

 

6. Minimalizácia negatívnych dopadov na životné prostredie je hlavným cieľom technikov spoločnosti TK pri navrhovaní ADVANCER. Jeden zakúpený agregát sa rovná výsadbe 50 stromov!

 

7. Ak ste chceli chrániť svoju batériu tak, aby bola vždy pripravená na prevádzku, bolo potrebné doinštalovať solárny panel. ADVANCER už má zabudovaný solárny panel priamo z výroby!

 

8. Pri kúpe ADVANCERU získate dvojročné predplatné telematiky - ZDARMA! Iba v agregátoch série A - od prvého dňa máte úplnú kontrolu nad teplotnou situáciou v nákladnom priestore a spotrebou paliva.

Späť